Fingler
Digikiosk Fingler

Tellija:
Fingler
Toode:
Fingler
Teostajad:

Idee/konseptsioon/ülesehitus: Margo Kütt, Sven Luka ja Tanel Drui
Disainer: Tanel Drui ja Agnus Laane

Fingler on digikiosk, mis müüb ajakirju, ajalehti ja raamatuid digitaalsel kujul. Fingleri abil saab igaüks digitaliseerida oma väljaandeid vaid mõne hiireklikiga ning neid turundada lihtsalt ja taskukohaselt: müüa ja jagada kodulehel, Facebookis või mujal online keskkondades.

Fingler on Flashivaba lehitseja, mis töötab igas seadmes ja on üheaegselt nii lokaalne, ehk keelepõhine kui globaalne, ehk ligipääsetavad on ka välismaised väljaanded. Fingleri eesmärk on olla võimalikult lihtne keskkond nii lugejale kui ka kirjastajale, kelle väljaannete digitaliseerimine käib imelihtsalt ja kus on loodud parimad võimalused väljaannete levitamiseks ilma lisakuluta. Lisaks tavalistele PDF-failil põhinevate väljaannete kirjastamisele on Fingleris võimalik kirjastada ka ePUB formaadis raamatuid kõige turvalisemal ja ainulaadsel tehnoloogial. Lugejad saavad lisaks ostmisele väljaandeid tellida, laenutada ja osta ligipääsu arhiivile.

Fingleri arendamine ja täiendamine on pidev protsess: 2014. aasta alguses valmib Fingleri iPad ja Android tahvelarvutite rakendus, millega tekib võimalus väljaandeid ilma internetiühenduseta lugeda. Lisaks töötame välja uudset multimeedia formaati, millega loome täiendavad võimalused kirjastajatele multimeedia väljaannete loomisel.

Imagine roll projektis
Imagine aitas välja töötada kogu projekti idee ja kontseptsiooni ning viis koos turundustarkvara arendusettevõttega Rockstar ellu projekti teostuse. Muuhulgas oli Imagine ülesandeks välja töötada digitaalse kioski prototüüp, kujunduslahendused, kasutajaliides ning viia läbi testid sihtgrupi seas.

fingler